Valoda:

Valūta:

Par mums

  GMT.LV – luksusa preču interneta katalogs, kas piedāvā oriģinālus Šveices pulksteņus un aksesuārus ar ievērojamām atlaidēm.
Mums ir daudzu gadu pieredze luksusa klases preču tirdzniecībā. Esam ieguvuši neskaitāmus un pastāvīgus klientus ne tikai Latvijā un Baltijas valstīs, bet arī Vācijā, Itālijā, Lielbritānijā, Spānijā, Krievijā un Skandināvijas valstīs.
Kompānija GMT.LV atrodas Latvijas galvaspilsētas Rīgas kultūrvēsturiskajā centrā.
 

Noteikumi un Nosacījumi
 

Kompānija
LL Trade, SIA
PVN Nr.: LV40103351826
Jur.adr.: Jāņa iela 3,
Rīga, LV-1050, Latvija
Telefons: +371 20677711
Epasts: info@gmt.lv
 

Pasūtīt
GMT.LV piedāvā pasūtīt preces:

  • Zvanot pa telefonu : +371 20677711
  • Rakstot uz e-pastu: info@gmt.lv ;
  • Interneta katalogā: www.gmt.lv aizpildot pasūtījuma formu zem Jūsu izvēlētās preces;
  • Pasūtot tās mūsu tirdzniecības adresē: Jāņa iela 3, Rīga, LV-1050, Latvija;
Ja prece, kuru vēlaties iegādāties, nav noliktavā, un tā ir speciāli jāpasūta, tad Jums būs jāveic garantijas depozīta iemaksa. Atlikusī summas daļa būs jāsamaksā pie preces piegādes.

Pirkuma pasūtījumu Jūs varat veikt latviešu, krievu un angļu valodā.


Apmaksa
Preci Jūs varat apmaksāt:

  • skaidrā naudā;
  • ar bankas pārskaitījumu uz mūsu bankas kontu;
  • maksājot ar kredīta karti mūsu mājas lapā;
Cenas ir uzrādītas eiro valūtā un ietver Pievienotās vērtības nodokli 21%.
 

Piegāde
Izvēlētā prece var būt saņemta mūsu birojā vai nosūtīta uz Jūsu norādītu adresi.
Transportēšanai mēs izmantojam labākus kurjeru servisus: TNT un UPS.
Visi produkti no GMT.LV ir profesionāli iepakoti (oriģinālā iepakojumā ar visu dokumentāciju un starptautisko garantiju no ražotāja), kas nodrošina labi aizsargātu iepakojumu, kad tā atnāk līdz jūsu durvīm. Piegādes izmaksas ir atšķirīgas, atkarībā no galamērķa un pasūtījuma maksas. Piegāde Latvijas teritorijā ir bez maksas. Standarta piegāde Eiropas Savienības robežās aizņem 3-4 darba dienas. Jūsu pasūtījumam būs pievienots uzskaites numurs, lai izsekotu Jūsu pasūtījumu. Visi pasūtījumi tiek nosūtīti tajā brīdī, kad tiek saņemts apliecinājums par naudas pārskaitījumu. GMT.LV nav atbildīgs par jebkurām muitas nodevām un nodokļiem valstīs ārpus Eiropas Savienības. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums rodas jebkādi jautājumi par transportēšanu vai izmaksām.

Piegāde uz Krieviju!
Jūs varat pasūtīt piegādi uz Sanktpēterburgu un Maskavu. Precīzāku informāciju Jūs varat uzzināt rakstot uz info@gmt.lv vai zvanot pa tālruni +371 20677711.
 

Drošība
GMT.LV garantē, ka visi produkti, kurus mēs pārdodam, ir 100% jauni (ja vien nav norādīts citādi). Visas preces, kas iegādātas GMT.LV, ir garantēti oriģinālas. Mūsu produkcija tiek iegādāta no pilnvarotiem pārstāvjiem, katrs produkts ir rūpīgi iesaiņots oriģinālajā iepakojumā un satur starptautisko garantijas karti.   

    GMT.LV nav neviena piedāvāta zīmola pilnvarotais pārstāvis.